Lauksaimniecības, medniecības un mežsaimniecības segments

Jebkādas specifikas lauksaimniecībā Jums var rasties problēmas ar kaitēkļiem. Tie var ne tikai samazināt peļņu, piesārņojot vai bojājot kultūru, bet arī kaitēt Jūsu iekārtām un īpašumiem. Grauzēji ir galvenā problēma lauksaimniekiem, jo tie var radīt vērā ņemamus zaudējumus. To plosošās uzvedības rezultātā var rasties dažādi kaitējumi – caurumi ēkas sienās, sagrauzti vadi un pat applūdušas telpas. Bīstami ir arī sezonālie kaitēkļi, galvenokārt lidojoši kukaiņi, kas var ne tikai nodarīt ciešanas mājlopiem, bet arī pārnēsāt bīstamas slimības.

Dezinfa ir uzņēmums ar pieredzi lauksaimniecības kaitēkļu kontrolē. Mūsu uzņēmums atbalsta lauksaimniekus ar konsultācijām par kaitēkļu apkarošanu, lai mazinātu to invāzijas risku, kā arī sniedz kaitēkļu kontroles pakalpojumus – veicot insektu un grauzēju kontroli, kā arī piedāvā saviem klientiem dažādus putnu kontroles risinājumus.

Daudzi lauksaimnieki izvēlas noslēgt līgumu ar mūsu kaitēkļu apkarošanas dienestu, kas sniedz profesionālus un tieši labības kaitēkļu kontroles pakalpojumus. Mēs Jums nodrošināsim higiēnas prasībām atbilstošu un no kaitēkļiem brīvu ražas uzglabāšanas noliktavu, un graudu glabāšanas vietas.