Bāru un restorānu segments

Dezinfa kaitēkļu kontroles serviss bāru un restorānu segmentā

Biznesa specifika bāriem un restorāniem
Lai ievērotu sanitārijas noteikumus, kaitēkļu kontroles problēmu risināšana ir viens no galvenajiem faktoriem. Tāpēc tiek ievērotas Pārtikas Veterinārā Dienesta (PVD) prasības. Kā daudzās citās jomās, kaitēkļi ir liela problēma un cīņa ar tiem ir ļoti svarīga. Parasti, bāru un restorānu vadītājam nav iespējas veltīt laiku kaitēkļu problēmu risināšanai.
Dezinfa kaitēkļu kontroles eksperti atrisina kaitēkļu radītās problēmas.
Šim segmentam ir raksturīgi efektīgi, bet ne dārgi pakalpojumi cīņā ar kaitēkļiem. Uzņēmuma labā slava ir nozīmīga gan klientam, gan apmeklētājam. Preventīvo pasākumu komplekss ir videi draudzīgāks kā biocīdu pielietojums.

Ko vēlas mūsu klienti?

  • Ilgstošu sadarbību un uzticamu sadarbības partneri;
  • Ekonomiski visizdevīgāko piedāvājumu;
  • Augstākās kvalitātes kaitēkļu kontroles pakalpojumus;
  • Konfidencialitāti.

Kā darbojas Dezinfa kaitēkļu kontroles serviss?
Dezinfa reaģē nekavējoties uz klienta pieprasījumu, pārzina esošo likumdošanu kaitēkļu kontroles jomā, sniedz konsultācijas sanitāri – higiēnisko un sanitāri – tehnisko līdzekļu piemērošanas jautājumos.
Bāru un restorānu apmeklētāji pat nepamanīs Dezinfa kaitēkļu kontrole ekspertu klātbūtni, kas ir ļoti nozīmīga šajā segmentā.
Dezinfa kaitēkļu kontroles eksperti pakalpojumus sniedz profesionāli.
Mēs esam ieviesuši Dezinfa operatīvo ziņojumu sistēmas datubāzi, kur klienti var iepazīties ar atskaitēm par paveikto darbu. Dezinfa sniegtais pakalpojums ietver ne tikai kaitēkļu iznīcināšanu, bet arī preventīvos pasākumus.
Šobrīd Dezinfa ir ieviesusi ISO 14001:2004 vides pārvaldības sistēmas standartu.