Rodenticīdi

Rodenticīdi – vielas un līdzekļi grauzēju kontrolei. Ratus ratus (melnā žurka), Ratus Norvegicus (brūnā žurka), mājas pele, lauku pele, ciršļi un citi grauzēji – tā saucamie “mugurkaulnieki”, ir kaitēkļi, kas traucē cilvēkus, apdraud cilvēka veselību, bojā pārtikas produktus un dabas resursus. Mūsu izmantotie rodenticīdi var mainīties no vienas līdz vairāku dozu antikogulantiem, kam ir līdzīga efektivitāte pret visām grauzēju sugām. To sastāvā ir speciālas grauzējus pievilinošas vielas ar ābolu, riekstu, melisa vai zivju garšu, tādēļ tos izmantojot nav nepieciešama pievilināšana ar barību. Tie ir ļoti “garšīgi” un tādējādi tiek novērsta iespēja, ka grauzējiem varētu izveidoties pieradums pie šiem rodenticīdiem. Lai nodrošinātu produkcijas un ēsmas aizsardzību, mēs piedāvājam ēsmu stacijas, kuru izmantošana ir nepieciešama pārtikas rūpniecībā. Šī slēgtā un drošā grauzēju kontroles ierīce izgatavota no triecienizturīga plastikāta, kas neuzsūc mitrumu un ir aizslēdzama ar slēdzeni. Rodenticīdi, ar nelieliem izņēmumiem, tiek pielietoti tikai objekta ārējā perimetrā (ēsmu stacijās).

Žurkas un peles mēdz būt ļoti izturīgas. Ja Jūsu telpās ir iemitinājušies grauzēji, tad viens no ātrākajiem un efektīvākajiem veidiem ir žurku ēsmu lietošana. Dezinfa pielieto plaša klāsta žurku ēsmas, kas piemērotas gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Žurku ēsmu pielietošana ir kā daļa no Dezinfa grauzēju kontroles programmas. Mēs parūpēsimies, lai ekspertu vizītes pēc iespējas efektīvāk atrisinātu kaitēkļu problēmas, ar minimāliem traucējumiem Jūsu darbiniekiem un uzņēmumam kopumā.

Dezinfa grauzēju ēsmu pielietojums, grauzēju kontrolei:

Žurku un peļu inde Enderat pasta(pastilas spilventiņi ar mumificējošu efektu) 150gr

Lietošanas instrukcija. Ēsma ir paredzēta lietošanai telpās un ārpus tām un ir mitrumnoturīga. Izlikt vienā vietā 1 paciņu ēsmas pelēm vai 2-4 paciņas žurkām. Pārbaudiet ēsmu ik pēc 3-4 dienām un papildiniet, ja izliktā ēsma ir apēsta. Izlikt ēsmu grauzēju pārvietošanās ceļos, to krustpunktos, barošanās vietu  tuvumā, tieši alās, midzeņu tuvumā. Censties izlikt ēsmu gar sienām, sētām, vai citiem šķēršļiem. Izvairīties no ēsmas izlikšanas telpas vidū vai citās atklātās vietās. Grauzēji iet bojā 3-5 dienas pēc ēsmas uzņemšanas.

Iegādāties